Ogłoszenia
Cena
do uzgodnienia
Zadzwoń
664 024 559
Dodane przez
Paweł
Praca

Targowisko

Motoryzacja

Dla dziecka

Nieruchomości

Usługi

Praktykant / stażysta w reklamie / redakcji

07.04.2016 | Czarnków - zdalnie

KIM JESTEŚMY?
ROZWOJOWI.com to agencja reklamowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marketingowej a także wydawca portali informacyjnych: www.ddwlkp.pl oraz powiatowych: www.pct24.pl, www.psz24.info, www.pzl24.info, www.pch24.info, www.pob24.info, www.pmi24.info oraz www.pnt24.info

KOGO SZUKAMY?
Poszukujemy ambitnych i kreatywnych osób, które chcą odbyć staż / praktyki dziennikarskie lub w naszym dziale rekamy.

ZAKRES ZADAŃ:
- Współtworzenie z kierownictwem planów marketingowych dla klientów agencji, a następnie wdrażanie ich w życie
- Aktywne prowadzenie stron fanowskich klientów na serwisach społecznościowych np. Facebook, planowanie, a w razie konieczności również tworzenie „contentu” dla social media
- Kontakty z partnerami naszych klientów i synchronizowanie działań marketingowych z akcjami sprzedażowymi.
- Współpraca zespołem grafików, programistów itp.
- Redagowanie tekstów prasowych, promocyjnych, opisów, tworzenie sloganów itp.
- Pozyskiwanie ofert reklamowych, utrzymanie klienta biznesowego,
- Praca w zespole redakcyjnym w biurze oraz w terenie.

WYMAGANIA:
- Znajomość nowoczesnych form promocji, w tym np. social media
- Skuteczność – umiejętność doprowadzania rozpoczętych działań do końca, niezależnie od napotkanych przeszkód
- Lekkie pióro – umiejętność składnego przelewania myśli na papier
- Kreatywność

Dodatkowymi atutami będą:
- Znajomość środowiska Adobe, w tym przede wszystkim Adobe Photoshop
- Zmysł artystyczny

CO OFERUJEMY: - Praca w młodym zespole
- Świetną atmosferę pracy (zwracamy na to sporą uwagę)
- Ogromne możliwości rozwoju, możliwość zdobycia sporego doświadczenia (praca przy projektach dla międzynarodowych marek)

JAK APLIKOWAĆ?
Wyślij nam swoje CV razem ze wszystkimi materiałami, którymi chcesz się pochwalić (np. opis zrealizowanych projektów itp.).

dodaj